„Mistrz parkowania” w akcji. Kamera nagrała jego niezwykłe zmagania

Wojciech Kozicki
12.03.2018  13:05
Problemy z parkowaniem
Problemy z parkowaniem Fot: Youtube.com/gkorpok

"Prawko znalezione w chipsach".

Wyjechanie z osiedlowego parkingu tyłem to tylko pozornie prosty manewr. W sieci pojawiło się nagranie z wyczynów pewnego kierowcy, któremu takie cofanie zajęło wiele minut. Całe zajście zarejestrowała kamera zainstalowana na jednym z balkonów.

Kierowca auta znalazł się w potrzasku. Z lewej strony miał inne samochody, a z prawej wysoki podjazd do śmietnika. W pewnym momencie stanął w takim miejscu, że pasażerowie nie mogli opuścić pojazdu z powodu zablokowania drzwi.

Nawet najlepszy kierowca rajdowy potrzebuje pilota. W końcu z samochodu wysiadło dziecko. Dziewczynka dawała znaki jak manewrować pojazdem, by wydostać się z parkingowej pułapki. Dzięki jej pomocy wszystko dobrze się skończyło.

Film opublikował 8 marca w serwisie youtube.com użytkownik o nicku gkorpok. W ciągu 5 dni odtworzono go ponad 20 tys. razy.

problem z parkingiem
problem z parkingiem Fot: Youtube.com/gkorpok

Niebezpieczny parking

Internauci wręcz pękają ze śmiechu. Nie mogą się nadziwić, jakim cudem tak prosty i standardowy manewr mógł przysporzyć kierowcy tyle kłopotów. Niektórzy podejrzewają nawet, że to było ukartowane.

Prawko znalezione w chipsach – skomentował Twój Mistrz. (youtube.com/gkorpok)

Nie bardzo chce mi się wierzyć, że to nie jest ustawka. Żeby to jeszcze było jakieś ciasne miejsce, skąd naprawdę ciężko wyjechać. To jest zwykłe miejsce parkingowe, w które każdy przeciętny kierowca  wjechałby nawet długim busem – uważa Jan. (youtube.com/gkorpok)

To powinni puszczać  w szkołach jazdy jako przykład jak nie wyjeżdżać z miejsca parkingowego – napisał zzz ZZZ. (youtube.com/gkorpok)

Na parkingach niejednokrotnie dzieją się rzeczy straszne. Okazuje się, że można nawet wpaść pod własny samochód. Pewna szczecinianka  wysiadła z auta, by uporać się z blokadą parkingową. Wtedy zaatakował ją jej własny pojazd.

"Mistrz parkowania" w akcji:

Zagłosuj

Czy miewasz problemy z wyjazdem z parkingu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze
Redakcja poleca