Pościg jak w GTA. Szalony kierowca rozniósł lotnisko

Magdalena Kulej
28.02.2018  14:41
Pościg jak w GTA. Szalony kierowca rozniósł lotnisko
Pościg jak w GTA. Szalony kierowca rozniósł lotnisko Fot: twitter.com / Новости. Как есть

Nikt nie potrafił go zatrzymać.

Akcja rodem z kultowej gry GTA rozegrała się na rosyjskim lotnisku w Kazaniu. Jak podaje independent.co.uk, mężczyzna z impetem wjechał samochodem na terminal i zaczął krążyć po budynku.

Desperackie próby zatrzymania szalonego kierowcy zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna podejmuje kilka prób dostania się na czterech kołach na lotnisko. Ochrona bezskutecznie stara się go powstrzymać i otworzyć drzwi pojazdu. W końcu samochód dosłownie wbija się w drzwi terminalu.

Pościg przenosi się do wnętrza lotniska. Kierowca pozostaje jednak nieuchwytny. Wciąż wymyka się przed zdeterminowanym personelem portu. Przez kolejny sekundy mija uciekających w popłochu pasażerów i niczym Sandra Bullock w znanym filmie o „niebezpiecznej prędkości” taranuje wszystko, co pojawia na jego drodze.

GTA na rosyjskim lotnisku
GTA na rosyjskim lotnisku Fot: twitter.com/@nourlnews

Wielki finał

W końcu kieruje się do wyjścia i we właściwym sobie stylu opuszcza lotnisko. Dopiero na zewnątrz funkcjonariuszom udaje się otworzyć drzwi samochodu, choć nieprzewidywalny kierowca nie zdejmuje nogi z gazu.

Przedstawiciele lotniska w Kazaniu uspokoili na Twitterze, że w wyniku wariackiego rajdu nikt nie został ranny. Niegroźne obrażenia odnieśli funkcjonariusze.

Tego samego nie można powiedzieć o pozostawionym w ruinie lotnisku. Szalony kierowca nie tylko rozniósł drzwi, ale i przebił rurę wodociągową. Uszkodzenie doprowadziło do powodzi na lotnisku. Straty oszacowano na blisko 100 tys. dolarów (ponad 340 tys. zł).

Pomimo powagi zdarzenia niektórzy wydają się postrzegać je jako komiczne. Nagranie oprawione energiczną muzyką zebrało na Twitterze 500 tys. wyświetleń.

Zobacz pościg za szalonym kierowcą:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Grasz w GTA?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze