18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Soczyste „O, kur*a” w Milionerach. Hubert: „Można to tak ująć”

Redakcja
06.03.2018  11:37
Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy Fot: Bartosz Krupa / East News

Reakcja Poznaniaka przejdzie do historii.

Widzowie Milionerów przywykli już do mniej lub bardziej spektakularnych wpadek. Tym razem jednak uczestnik programu zaskoczył zapewne nawet samego siebie.

5 marca naprzeciwko Huberta Urbańskiego usiadł Jakub z Poznania. Miejsca w fotelu jednak długo nie zagrzał, bo nie udało mu się odpowiedzieć na pytanie za gwarantowane 1000 zł. Ale to nie wywołana zapewne stresem luka w wiedzy, a charakterystyczne pikanie na antenie zapadło widzom w pamięć.

Jak podaje fakt.pl, drugie pytanie Huberta brzmiało: Trzy z czterech nazw odnoszą się do tego samego oceanu. Która go nie dotyczy? Gracz miał do wyboru odpowiedzi: Spokojny, Pacyfik, Wielki i Atlantyk. Poznaniak zaznaczył opcję - Ocean Wielki. Prawidłowa odpowiedź to jednak Atlantyk .

Gdy to nie jego odpowiedź zaświeciła się na zielono, zaskoczonemu graczowi puściły nerwy. Wyrzucił z siebie tylko jedno słowo, które przejdzie do historii programu.

O, kur*a – wymsknęło mu się.

Eeee, można to i tak ująć, rzeczywiście – podsumował Urbański.

Jakub musiał z pustym portfelem opuścić studio TVN. Poniósł porażkę, ale błyskawicznie zasłynął w sieci. Wielu nie może uwierzyć, że gracz poległ na tak prostym pytaniu. Pozostali współczują i tłumaczą wpadkę Poznaniaka stresem i obecnością kamer. 

Poprawna odpowiedź na drugie pytanie dałaby uczestnikowi możliwość kontynuowania gry i zabrania ze sobą gwarantowanej kwoty - 1 tys. zł. Już od początku gry mógł jednak skorzystać z jednego z trzech kół ratunkowych.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Znałeś odpowiedź na pytanie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze