Staruszka z Zielonej Góry wygrała internet. "Nic szczególnego, a przywraca wiarę"

Magdalena Kulej
26.03.2018  15:26
Staruszka z Zielonej Góry
Staruszka z Zielonej Góry Fot: youtube.com / charliezg

Babcia, która udowodniła, że dobro wraca.

Mały gest, a cieszy. W tym przypadku rozweselił już setki tysięcy internautów. Zwłaszcza, że jego autorem jest skromna staruszka z Zielonej Góry.

Jak podał portal zielonagora.naszemiasto.pl, na wirusowym nagraniu zarejestrowanym 11 marca widać samochód dojeżdżający do przejścia dla pieszych. Przed „zebrą” czeka starsza pani, więc kierowca zatrzymuje się, by ją przepuścić. Nie spodziewał się jednak takiej reakcji z jej strony.

ZOBACZ TAKŻE: Bezdomna staruszka w kawiarni. Zaskakująca reakcja obsługi

Po pokonaniu połowy drogi kobieta niespodziewanie zatrzymuje się i odwraca w kierunku kierowcy. Nagle posyła mu całusa i macha serdecznie.

staruszka na pasach
staruszka na pasach Fot: youtube.com / charliezg

To sympatyczne nagranie z rejestratora umieścił w serwisie Youtube pan Karol. W ciągu zaledwie 5 dni widziało je już ponad 820 tysięcy osób.

Ale pozytywna babcia, więcej takich – pisze pod filmem jeden z internautów.

Miałem już kilka wtargnięć moherów nie patrzących na boki (klapki na oczy i ogień przez pasy), widziałem ból du*y z różnych przyczyn, ale takiego czegoś jeszcze nigdy. Niby nic szczególnego, a przywraca wiarę w ludzi starszych. – dodaje kolejny.

Choć zamieszczonym w sieci filmem starsza pani podbiła serca widzów, fala krytyki spadła na pana Karola. Kierowca mimo małego ruchu jechał lewym pasem, co nie uszło uwadze internautów. Wielu zauważa jednak, że to nie przepisy ruchu drogowego powinny być bohaterem nagrania, a życzliwość i „pozytywna babcia”.

Zobacz zaskakującą reakcję starszej pani z Zielonej Góry:

Zagłosuj

Spotykasz się z życzliwością na drodze?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze