Suszyła majtki pod nawiewem w samolocie. Pasażerowie: „Machała nimi przez 20 minut”

Magdalena Kulej
20.02.2018  11:00
Suszyła majtki pod nawiewem w samolocie. Pasażerowie: „Machała nimi przez 20 minut”
Suszyła majtki pod nawiewem w samolocie. Pasażerowie: „Machała nimi przez 20 minut” Fot: youtube.com / Первый Тульский

Nikt nie ośmielił się jej przeszkodzić. 

Wielogodzinne loty są nie tylko męczące, ale i nudne. Zdarza się, że drzemka, książka czy film są niewystarczające, a pasażerowie próbują zabić czas czymś o wiele bardziej produktywnym.

Na ciekawe rozwiązanie wpadła pasażerka rosyjskich linii lotniczych Ural Airlines. Jak podaje ibtimes.co.in, podczas niemal 4-godzinnego lotu z tureckiej Antalyi do Moskwy zajęła się suszeniem majtek.

Świadkowie tej kuriozalnej sytuacji z rosnącym niedowierzaniem wyciągali z toreb telefony, by nagrać jej poczynania. Na udostępnionych w sieci filmach widać, jak kobieta przytrzymuje bieliznę tuż przy otworze z nawiewem powietrza nad swoim fotelem.

Plane

Majtki w górę!

Pasażerowie samolotu przekonują, że machała majtkami nad głową przez blisko 20 minut. Jak dodają, nie czuła się swoimi czynami zażenowana. Oni z kolei byli zbyt zszokowani, by głośno skomentować lub zaprotestować przeciw tej nietypowej formie spędzania czasu na pokładzie samolotu.

Wszyscy z zainteresowaniem patrzyli na to, co ona wyprawiała, ale nikt się nie odezwał – powiedział jeden ze świadków. (ibtimes.co.in)

Nie ma pewności, czy wilgotne majtki należały do kobiety, czy może suszyła zabrudzoną bieliznę dziecka. Niezależnie od tego, kto był jej właścicielem, internauci zgodnie przyznają, że takie zachowanie jest nie do przyjęcia. 

Zobacz, jak pasażerka samolotu suszy majtki na pokładzie:

Zagłosuj

Które ze środków komunikacji preferujesz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze