Taksówkarz chciał przewieźć stolik. Poprosił o przysługę żonę [WIDEO]

Mateusz Patyk
16.03.2018  14:28
żona taksówkarza wiozła stolik w bagażniku
żona taksówkarza wiozła stolik w bagażniku Fot: Facebook.com/Shanghaiist

To musiał być bardzo cenny mebel.

Transport przedmiotów o dużych gabarytach może być kłopotliwy dla chcących zaoszczędzić. Ale od czego jest kreatywność kierowców! Jak podaje serwis medium.com/shanhaiist, pewien chiński właściciel taksówki o nazwisku Zheng wpadł na pomysł dość ryzykownego przewiezienia stolika dla swojej córki.

We wtorek 13 marca jadący autostradą w miejscowości Nanchang (prowincja Jiangxi) przecierali oczy ze zdumienia. Jeden z nich sfilmował, jak pędzącym samochodem w otwartym bagażniku „podróżuje” kobieta trzymająca za nogi drewniany mebel.

Jak widać, stolik był za duży i nie zmieścił się wewnątrz samochodu. Prowadzący auto chiński kierowca musiał więc wykazać się ułańską fantazją. Okazało się, że ma niesamowity wręcz dar przekonywania. Wystarczyło tylko, by poprosił swoją małżonkę o pomoc.

taksówkarz i jego żona ze stolikiem w bagażniku
taksówkarz i jego żona ze stolikiem w bagażniku Fot: youku.com

Stolik wart więcej niż życie

Policja jednak nie podeszła już tak optymistycznie do tego kaskaderskiego wyczynu. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd i zabrali parę na komisariat. Oficer dyżurny był zszokowany, gdy dowiedział się, że kobieta jest żoną taksówkarza.

Oboje tłumaczyli się, że chcieli oszczędzić na transporcie. Nie zamontowali stołu na dachu, ponieważ brakowało im liny. W tej sytuacji można było zrobić tylko jedno...

Ostatecznie policjanci ukarali kierowcę mandatem w wysokości 150 juanów (ok. 80 złotych) i dwoma punktami karnymi. Wśród komentarzy internautów nie brakowało natomiast uszczypliwości, sugerujących dość oryginalny sposób na pozbycie się małżonki.

Zobacz nietypowy transport mebla:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Co sądzisz o postawie żony taksówkarza?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze