Ile jest warta torba z Biedronki? Trwa interesująca licytacja

Magdalena Kulej
02.03.2018  14:16
Torba z Biedronki
Torba z Biedronki Fot: Piotr Kamionka / East News

Zainteresowani zaoferowali już ponad kilkaset razy więcej od jej sklepowej wartości. 

Na najpopularniejszym polskim portalu zakupowym można kupić niemal wszystko. Odzież, meble czy samochód to jednak aukcje niewystarczająco pomysłowe. Polak potrafi przecież ubić interes na wszystkim.

Na Allegro nie brakuje więc propozycji odsprzedania roztopionego bałwana, pozytywnego testu ciążowego czy kartonów, na które wpadła Hanka Mostowiak. Jak donosi fakt.pl, teraz przyszedł czas na licytację torby z Biedronki.

Użytkownik o nicku @mycha2302 bardzo profesjonalnie podszedł do swojej oferty. Zainteresowani poznają wszystkie właściwości torebki.

Mam do zaoferowania unikatową, używaną torbę marki Biedronka, rocznik 2017 – zaczyna się szczegółowy opis. (allegro.pl)

Torba z Biedronki
Torba z Biedronki Fot: Screen / Allegro.pl

Jej właściciel zaznacza, że jest jej pierwszym użytkownikiem, a bezupadkowa foliówka nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Posiada liczne zalety: od 5-litrowej pojemności po niezwykłą wytrzymałość. Warto zaznaczyć, że jest przy tym niezaprzeczalnie stylowa.

W połączeniu z klapkami i skarpetkami, stała się ona pewnego rodzaju symbolem epoki. Ergonomiczny, nowoczesny kształt imponował i nadal imponuje pięknym kobietom oraz niczym magnes przykuwa pożądliwe męskie spojrzenia – zachęca do zakupu internauta. (allegro.pl)

Faktycznie jest to wyjątkowa oferta, bo torebka była dostępna tylko do końca 2017 roku. W związku z obowiązującą od stycznia ustawą recyklingową zastąpiono ją grubszą i droższą eko-foliówką.

Aukcja cieszy się zatem sporym powodzeniem. O kultową torbę z Biedronki walczy 20 „allegrowiczów”. Cena na godz. 14.00 (2 marca) to już 55 zł, czyli prawie 70 tys. razy więcej niż jej początkowa cena. Aukcja trwa do 9 marca.

Aktualny właściciel torby zapewnia, że zyski ze sprzedaży zostaną przeznaczone na nowy samochód lub wiklinowy kosz, o którym mężczyzna marzy od lat.

Zagłosuj

Korzystasz z foliówek z Biedronki?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze