Upozorował swoją śmierć. Chciał sprawdzić, co na to jego kot

Magdalena Kulej
26.02.2018  14:12
Upozorował swoją śmierć. Chciał sprawdzić, co na to jego kot
Upozorował swoją śmierć. Chciał sprawdzić, co na to jego kot Fot: youtube.com / TheMeanKitty

Takiego scenariusza się nie spodziewał.

Mówi się, że koty to wyjątkowo fałszywe stworzenia. Ich właściciele zwykle nie zgadzają się z tą opinią i próbują z nią walczyć. Wystarczy poddać kota testom na lojalność.

Zrobił to Cory, właściciel 11-letniej Sparty. Kotka została poddana prawdziwej próbie. Jej właściciel upozorował własną śmierć, by nagrać reakcję kota.

Prowokacja była doskonale zaplanowana. Mężczyzna jęknął, chwycił się za klatkę piersiową i padł na podłogę. Kotka była na tyle zaintrygowana niecodziennym zachowaniem, by zamiauczeć, zejść ze schodów i kilka razy zerknąć na „martwego” właściciela.

Cory wciąż nie reagował. Tymczasem zrezygnowana Sparta… bez większego niepokoju wyłożyła się na plecach i oddała błogiemu relaksowi.

Kocie, serio? – pada nagle pytanie „powstałego z martwych” Cory’ego. (youtube.com / TheMeanKitty)

Kotek Samo Zło

Kotka jest już znana szerszej publiczności jako Mean Kitty (Wredna Kotka), więc jej reakcja nie powinna dziwić. Pod takim pseudonimem występuje w szeregu filmów publikowanych w serwisie YouTube.

Jak na czworonoga, w internecie radzi sobie znakomicie. Teledysk o jej kocim życiu, w którym zadebiutowała w 2007 roku odtworzono ponad 88 milionów razy.

Co ciekawe, dwa tygodnie po opublikowaniu reakcji Sparty na śmierć właściciela, Cory poddał tej samej próbie swojego psa. Jak sam stwierdził, reakcja suczki Penny była bezcenna

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Pies czy kot?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze