18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wysadziła w powietrze swój… mocz. Do akcji musiała wkroczyć policja

Redakcja
08.05.2018  15:57
Wysadziła w powietrze swój… mocz
Wysadziła w powietrze swój… mocz Fot: AURORA POLICE DEPT, shutterstock.com

Ktoś tu ma urologiczne problemy.

Pewna pomysłowa kobieta z Aurora w stanie Kolorado została oskarżona o uszkodzenie mienia po tym, jak w sklepie sieci 7-Eleven postanowiła użyć mikrofalówki, by podgrzać… swój mocz.

Jak podaje huffingtonpost.com, 26-letnia Angelique Sanchez umieściła w mikrofalówce butelkę wypełnioną swoją uryną, a urządzenie włączyła.

Mikrofalówka ewidentnie nie wytrzymała, bo w jej wnętrzu doszło do małej eksplozji, a „jedynka” zaczęła wypływać z mikrofali. Widząc to, Sanchez pospiesznie opuściła sklep.

ZOBACZ TAKŻE: Mydło w mikrofalówce. Zobacz co się stanie, kiedy je podgrzejesz

Wybuchowa dziewczyna

Jak można było się spodziewać, pracownicy nie byli całym zdarzeniem zachwyceni. Dogonili kobietę i zagrozili, że jeśli nie posprząta swojego moczu, będzie miała poważne problemy.

Sanchez wzięła sobie groźby do serca i niechętnie wróciła do sklepu. Według lokalnych mediów serwetkami wytarła mikrofalówkę i sklepową posadzkę, po czym ponownie wyszła.

Mimo to pracownicy zadzwonili na policję. Funkcjonariusze znaleźli kobietę w pobliskiej przychodni, gdzie badaniom poddawała…  mocz. Wytarłam. Nie widzę problemu – miała powiedzieć policjantom. Kobieta została ukarana grzywną w wysokości 500 dolarów.

ZOBACZ TAKŻE: Youtuber włożył głowę do mikrofalówki. Interweniowali strażacy

ezgif.com-resize
Zagłosuj

Jaką najdziwniejszą rzecz podgrzewałeś w mikrofalówce?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze