Bikini z żab. Internauci rechoczą ze śmiechu

Redakcja
13.04.2018  15:46
Bikini z żab. Internauci rechoczą ze śmiechu
Bikini z żab. Internauci rechoczą ze śmiechu Fot: twitter.com / @GreenEnergyNews

28-latka twierdzi, że lubi obcować z naturą. 

Fabiana LeFleur stawia na naturę i oryginalność. To dlatego wiele części swojej garderoby projektuje sama. Jej ostatni projekt wzbudził jednak wiele kontrowersji, bo 28-latka z Luizjany stworzyła bikini z… żab.

Jak opisuje huffingtonpost.com, dziewczyna obcuje z naturą od lat. Dorastała, spędzając czas na polowaniach i łowieniu ryb w towarzystwie ojca. To on nauczył ją, by nigdy niczego nie marnować.

Gdy mój ojciec upolował jelenia, zawsze starał się wykorzystać każdy jego fragment. Nie tylko mięso, ale tez skórę czy kości – powiedziała Fabiana. (huffingtonpost.com)

Teraz postanowiła zastosować się do zaleceń ojca, ale zamiast jelenia wykorzystała płazy. Jak relacjonuje, pojechała na polowanie i złapała 8 żab.

Wyjęłam mięso i odłożyłam na późniejszy posiłek. Potem zszyłam żaby, tworząc taki oto efektowny strój kąpielowy – chwali się LeFleur. (huffingtonpost.com)

zaba
zaba Fot: facebook.com/edgelittlerock

Najtrudniejszym etapem „dziergania” miało być przygotowanie skóry żab. Filetowanie żaby tak, by nie uszkodzić żadnej jej części, było naprawdę delikatnym zabiegiem – powiedziała. Rezultaty uważa jednak za zachwycające.

Efekty jej pracy stały się prawdziwym wiralem wśród internautów. Ci jednak nie podzielają zachwytów projektantki. Jej dzieło nazywają obrzydliwym i zauważają, że strój ma smutne oczy.

ZOBACZ TAKŻE: Inteligentne bikini ze specjalnym czujnikiem. Zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo

Fabiana LeFleur
Fabiana LeFleur Fot: twitter.com / @LouSmorrals
Zagłosuj

Co sądzisz o "naturalnym" bikini?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze