18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja prosi o pomoc

10-latek porwany w Gdyni. Uruchomiono Child Alert

17.02.2020  08:15
10-latek porwany w Gdyni. Uruchomiono Child Alert
10-latek porwany w Gdyni. Uruchomiono Child Alert Fot: Policja

10-letni Ibrahim został uprowadzony w Gdyni. Policja natychmiast uruchomiła procedurę Child Alert i prosi wszystkich o pomoc. Porywaczem chłopca może być jego ojciec.

Mając w głowie historię Dawidka Żukowskiego, nie sposób się nie przejąć tą sprawą. 10-letni Ibrahim z Gdyni najprawdopodobniej został porwany przez swojego ojca, Marokańczyka. Funkcjonariusze ostrzegają, że mężczyzna może być niebezpieczny.

Po raz ostatni 10-letni Ibrahim widziany był przy ulicy Ledóchowskiego w Gdyni. Wcześniej na portalu trojmiasto.pl, pojawił się niepokojący wpis, o treści:

Proszę o pomoc! Matka dziecka została pobita, dziecko siłą zaciągnięte do samochodu.

Z tej wiadomości wynika, że dziecko porwał ojciec, któremu odebrano prawa rodzicielskie do syna.

Rysopis 10-letniego Ibrahima

Policja podała dokładny rysopis chłopczyka. 10-letni Ibrahim ma ok. 150 cm wzrostu, ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy. W momencie porwania ubrany był w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansowe spodnie ze ściągaczami i czarne buty opatrzone odblaskami. 

Policja prosi by nie działać na własną rękę. Wszelkie informacje należy kierować na numer alarmowy 995. Funkcjonariusze gwarantują pełną anonimowość informatorom. 

Policja
Policja Fot: Policja
Czytaj także
Przeczytaj więcej