18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat dziecka

11-latka urodziła dziecko w wannie. Wcześniej była 100 razy gwałcona

17.02.2020  14:34
11-latka urodziła dziecko w wannie. Wcześniej była 100 razy gwałcona
11-latka urodziła dziecko w wannie. Wcześniej była 100 razy gwałcona Fot: Shutterstock/antoniodiaz

11-letnia dziewczynka z USA urodziła dziecko w wannie. Wtedy na jaw wyszła straszna prawda, o krzywdach, które musiała znieść. W toku sprawy zatrzymano 6 lat starszego kuzyna nastolatki. 

W USA rozegrał się dramat. W Saint Louis w stanie Missouri do szpitala St. Joseph zgłosił się Norvin Leonidas Lopez-Cante. Mężczyzna na rękach niósł noworodka i wyjaśnił lekarzom, że ktoś podrzucił dzieciątko na werandzie jego domu.

Dziecko miało wysoką gorączkę, a przy jego brzuszku wciąż wisiała pępowina. Lekarze natychmiast zawiadomili policję, a funkcjonariuszom nie spodobał się tajemniczy mężczyzna, którzy przyniósł dziecko do placówki medycznej.

USA: 11-latka została zgwałcona ponad 100 razy

Policjanci odwiedzili Lopeza-Cante w jego domu i wtedy dopiero wyjawił im on straszną prawdę. Ojcem noworodka miał być jego 17-letni syn, a matką... 11-letnia kuzynka chłopaka! Norvin Leonidas Lopez-Cante rzekomo dowiedział się o tym, że 17-latek ją wykorzystywał, kiedy dziewczynka zaczęła rodzić w wannie.

Nastolatek usłyszał zarzuty wykorzystywania seksualnego dziecka, gwałtu oraz kazirodztwa. Chłopak przyznał, że dwa razy w tygodniu dokonywał gwałtów na 11-latce. Łącznie miał skrzywdzić kuzynkę ponad 100 razy. 

Nie wiadomo, czy 11-letnia matka noworodka i jej dziecko, zostali otoczeni odpowiednią opieką. Mamy nadzieję, że ktoś zatroszczy się o losy tej niesamowicie skrzywdzonej przez los dwójki.