18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nastolatka chciała zrobić selfie z pistoletem ojca. Skończyło się tragicznie

Redakcja
09.01.2019  15:20
robiła selfie z pistoletem strzeliła w twarz
robiła selfie z pistoletem strzeliła w twarz Fot: Shutterstock

13-letnia dziewczynka chciała pochwalić się w sieci zdjęciem z pistoletem swojego taty. Niestety, pozowanie z bronią skończyło się dla niej tragicznie - dziewczynka niechcący strzeliła sobie w twarz.

Rosyjska agencja informacyjna TASS podała 9 stycznia, że w miejscowości Mytiszczi pod Moskwą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 13-letnia dziewczynka, przebywająca akurat w domu letniskowym, postanowiła zabłysnąć w mediach społecznościowych nowym selfie.

ZOBACZ:  Robili selfie na torach. Za nimi pędził pociąg [WIDEO]

 13-latka strzeliła sobie w twarz z pistoletu

W tajemnicy przed ojcem wyjęła z kabury jego broń i chciała zrobić sobie z nią zdjęcie. Niestety, w czasie pozowania niechcący pociągnęła za spust i pistolet wystrzelił jej w twarz.

W toku śledztwa ustalono, że 13-letnia dziewczyna, na drugim piętrze domu letniskowego w Mytishchi postanowiła zrobić sobie selfie. Wyjęła broń i fotografowała się aparatem umieszczonym w telefonie komórkowym. Przypadkowo wcisnęła spust pistoletu i strzeliła sobie w twarz - informuje Olga Wrayj z policji śledczej w Moskwie.

Dziewczynka przeżyła tragiczny wypadek i z roztrzaskaną żuchwą trafiła do szpitala.

Tymczasem rosyjska policja, mimo że ojciec dziewczynki posiadał uprawnienia do posiadania broni, planuje go ukarać. Mężczyzna odpowie za niedostateczne zabezpieczenie pistoletu.

ZOBACZ TEŻ:  Idealne selfie kosztowało ją życie. Kobieta wypadła z 27 piętra [WIDEO]

Czytaj także