18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia Wiktorii

Bawiła się z rodzeństwem. Martwą 13-latkę znalazła jej mama

06.09.2019  10:23
Bawiła się z rodzeństwem. Martwą 13-latkę znalazła jej mama
Bawiła się z rodzeństwem. Martwą 13-latkę znalazła jej mama Fot: Shutterstock

13-letnia Wiktoria w sobotę bawiła się z rodzeństwem, w niedzielę rano jej mama znalazła w łóżku zwłoki. Niewyobrażalna tragedia w Brzyszewie.

Niewinna zabawa z rodzeństwem skończyła się niewyobrażalną tragedią rodziny z Brzyszewa pod Włocławkiem. 13-letnia Wiktoria, jej siostra i brat, w sobotę jak zwykle dokazywali na podwórku. W niedzielę dziewczynka już nie żyła.

Rano mama 13-latki znalazła dziewczynkę w łóżku w jej pokoju. Wiktoria nie ruszała się, nie dawała żadnych oznak życia. Na miejsce wezwano pogotowie, niestety, lekarz stwierdził zgon.

Tragedia Wiktorii

Wiktoria w sobotę jeździła na rolkach. W czasie zabawy uderzyła głową w drzewo, ale po wypadku o własnych siłach wróciła do domu - podaje "Gazeta Pomorska".

Dzieci opowiedziały mamie o zdarzeniu. Dodatkowo Wiktoria skarżyła się na ból głowy. Było jej niedobrze, zwymiotowała. Po przyjęciu tabletki przeciwbólowej poczuła się lepiej. Wieczorem położyła się spać. Już nie wstała.

Teraz sprawę śmierci dziewczynki bada prokuratura. Rodzice Wiktorii mogą za śmierć córeczki odpowiedzieć karnie. Grozi im od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności za narażenie dziewczynki na niebezpieczeństwo.

Przeczytaj więcej
Komentarze