18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerażająca zbrodnia

14-LATEK ZGWAŁCIŁ 5-LETNIĄ DZIEWCZYNKĘ?! Horror na zachodzie Polski

Emilia Waszczuk
20.07.2021  11:17
Gwałt na 5-latce. Nastolatek zatrzymany
Gwałt na 5-latce. Nastolatek zatrzymany Fot: Mama Belle and the kids/Shutterstock, zdjęcie ilustracyjne

Dramatyczne doniesienia z gminy Szprotawa na zachodzie Polski. W jednej z wiosek miało dojść do gwałtu na 5-letniej dziewczynce. W sprawie zatrzymany został nastolatek.

5-letnia dziewczynka cała we łzach i naga wróciła do swojego domu 18 lipca. Zaalarmowani opiekunowie zawiadomili odpowiednie służby. Przejrzany został monitoring z okolicznych kamer, a śledczy ruszyli na poszukiwania.

Do szokujących zdarzeń doszło w niedzielę w miejscowości Polkowiczki w gminie Szprotawa. Jak podaje News Lubuski, 5-latka miała zostać zgwałcona. Jej oprawca to nastolatek.

Nastolatek zgwałcił malutką dziewczynkę

Oskarżanego o gwałt na dziecku 14-letniego chłopca szukano kilkanaście godzin. N miejscu pojawiło się wiele zastępów policji, żywo w akcję zaangażowali się też okoliczni mieszkańcy. Nastolatek został w końcu zatrzymany przez mężczyznę ze wsi Sowiny, który przekazał uciekiniera w ręce policji.

- Sam odpowiadając na moje pytania przy policji się przyznał - mówi pan Krystian w rozmowie z serwisem News Lubuski.

Chłopak został aresztowany, jednak śledczy nie zdradzają, pod jakim zarzutem - tłumaczą się dobrem poszkodowanej dziewczynki.

Ze względu na dobro dziecka nie udzielamy w tej sprawie żadnych informacji

- powiedział w rozmowie z "Faktem"  sierż. Arkadiusz Szlachetko z biura prasowego policji w Żeganiu.