18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawe spotkanie

16-latek zabrał koleżankę na randkę. Dostała 60 ciosów nożem

28.07.2021  21:26
"Krwawa randka" w Wielkiej Brytanii
"Krwawa randka" w Wielkiej Brytanii Fot: Brian A Jackson/Shutterstock

16-latek zaprosił swoją koleżankę do parku Sittingbourne w Wielkiej Brytanii. Podczas randki wyciągnął nóż i zaatakował nastolatkę, zadając jej około 60 ciosów. Stan rannej dziewczyny oceniany jest jako krytyczny.

Sprawę opisuje "Daily Mail", który poinformował, że nastolatkowie byli "w pewnego rodzaju związku". Przed brutalnym atakiem 16-latek zabrał dziewczynę na spacer. Ze względu na to, że ma problemy z chodzeniem, zaproponował, że zaniesie ją do pobliskiego parku. Na miejscu wyciągnął nóż i zadał jej ponad 50 ciosów.

16-latek chciał zabić dziewczynę

Ranną nastolatkę znaleziono na polu, nieopodal Highsteed Road w hrabstwie Kent. Lekarzom udało się ją uratować, lecz jej stan nadal jest bardzo poważny. Prokurator zajmujący się sprawą przekazał, że ofiara nożownika może nie przeżyć ataku.

Funkcjonariusze szybko namierzyli, a następnie schwytali podejrzanego 16-latka. Zanim dojdzie do rozprawy, brytyjski wymiar sprawiedliwości zapozna się z oceną psychiczną młodego nożownika.

Policja prosi świadków o przekazanie informacji, które pomogą w przeprowadzeniu dochodzenia. Szczególnie przydatne będą nagrania z kamer samochodowych, a także przemysłowych.