18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia nastolatki

16-latka w ciąży umówiła się na seks. Nigdy nie odnaleziono jej ciała

26.02.2020  16:35
16-latka w ciąży umówiła się na seks. Nigdy nie odnaleziono jej ciała
16-latka w ciąży umówiła się na seks. Nigdy nie odnaleziono jej ciała Fot: Adam Wysocki/East News

16-latka w ciąży umówiła się pięć lat temu z 65-letnim emerytem na seks za pieniądze. Nigdy nie odnaleziono jej ciała, ale policja natknęła się na krew zaginionej. Teraz ta sprawa powraca do społecznej świadomości. 

16-letnia Tiffany Anna Taylor zaginęła 12 lipca 2015 r. po tym, jak umówiła się na seks za pieniądze z 65-letnim emerytem. Mężczyzna miał proponować nastolatce 500 dolarów za zbliżenie, korzystając z pośrednictwa strony internetowej Oasis.

16-latka w ciąży umówiła się na seks. Nikt jej potem nigdy nie widział

W ostatni wtorek 70-letni już Rodney Wayne Williams usłyszał zarzut zabójstwa. Chociaż nastolatki od tamtego momentu nikt nie widział żywej, ani martwej, to śledczy odnaleźli wiele śladów krwi dziewczyny w pojeździe Williamsa. 

Na schowku, na siedzeniu i zagłówku przedniego fotela pasażera, na dźwigni zmiany biegów i przy klamce drzwi pasażera

– wyliczał miejsca zaplamione posoką prokurator. 

Dodatkowo zabezpieczone zostały nagrania z kamer monitoringu na autostradzie, na których widać samochód Williamsa z pasażerką. Emeryt pojechał aż do odległej dzielnicy przemysłowej Larapinta, gdzie zatrzymał samochód na około 20 minut.

Coś się wydarzyło, zanim auto wjechało w ślepą uliczkę, która jest częścią strefy przemysłowej

– powiedział McCarthy.

Następnie emeryt udał się do Esk-Ferndale. Funkcjonariusze policji wielokrotnie i dokładnie przeszukali tę okolicę, ale niczego nie znaleźli. Tego samego dnia Williams miał zafałszować komunikację z nastolatką na wspomnianym na początku artykułu portalu. 

Przepraszam, że nie pojawiłem się na spotkaniu, zdecydowałem, że za to nie zapłacę

– napisał jakieś trzy godziny po tym, jak dziewczynka wsiadła do jego auta. Miał zapewne nadzieję, że to nigdy się nie wyda.

Mamy nadzieję, że sprawiedliwości stanie się za dość. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej