18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia nastolatki

16-latka w ciąży umówiła się na seks. Nigdy nie odnaleziono jej ciała

26.02.2020  16:35
16-latka w ciąży umówiła się na seks. Nigdy nie odnaleziono jej ciała
16-latka w ciąży umówiła się na seks. Nigdy nie odnaleziono jej ciała Fot: Adam Wysocki/East News

16-latka w ciąży umówiła się pięć lat temu z 65-letnim emerytem na seks za pieniądze. Nigdy nie odnaleziono jej ciała, ale policja natknęła się na krew zaginionej. Teraz ta sprawa powraca do społecznej świadomości. 

16-letnia Tiffany Anna Taylor zaginęła 12 lipca 2015 r. po tym, jak umówiła się na seks za pieniądze z 65-letnim emerytem. Mężczyzna miał proponować nastolatce 500 dolarów za zbliżenie, korzystając z pośrednictwa strony internetowej Oasis.

16-latka w ciąży umówiła się na seks. Nikt jej potem nigdy nie widział

W ostatni wtorek 70-letni już Rodney Wayne Williams usłyszał zarzut zabójstwa. Chociaż nastolatki od tamtego momentu nikt nie widział żywej, ani martwej, to śledczy odnaleźli wiele śladów krwi dziewczyny w pojeździe Williamsa. 

Na schowku, na siedzeniu i zagłówku przedniego fotela pasażera, na dźwigni zmiany biegów i przy klamce drzwi pasażera

– wyliczał miejsca zaplamione posoką prokurator. 

Dodatkowo zabezpieczone zostały nagrania z kamer monitoringu na autostradzie, na których widać samochód Williamsa z pasażerką. Emeryt pojechał aż do odległej dzielnicy przemysłowej Larapinta, gdzie zatrzymał samochód na około 20 minut.

Coś się wydarzyło, zanim auto wjechało w ślepą uliczkę, która jest częścią strefy przemysłowej

– powiedział McCarthy.

Następnie emeryt udał się do Esk-Ferndale. Funkcjonariusze policji wielokrotnie i dokładnie przeszukali tę okolicę, ale niczego nie znaleźli. Tego samego dnia Williams miał zafałszować komunikację z nastolatką na wspomnianym na początku artykułu portalu. 

Przepraszam, że nie pojawiłem się na spotkaniu, zdecydowałem, że za to nie zapłacę

– napisał jakieś trzy godziny po tym, jak dziewczynka wsiadła do jego auta. Miał zapewne nadzieję, że to nigdy się nie wyda.

Mamy nadzieję, że sprawiedliwości stanie się za dość.