18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Widziany nad morzem”

16-letni Krzysztof Dymiński odnaleziony?! Jest komunikat policji

05.09.2023  11:38
Krzysztof Dymiński odnaleziony nad Bałtykiem?
Krzysztof Dymiński odnaleziony nad Bałtykiem? Fot: Facebook, Google Maps

W mediach społecznościowych pojawiły się doniesienia o tym, że 16-letni Krzysztof Dymiński spod Warszawy, który zaginął kilka miesięcy temu, został odnaleziony nad polskim morzem. Teraz policja skomentowała te doniesienia.

Krzysztof Dymiński zaginął 27 maja w Warszawie. Nad ranem, około godziny czwartej, opuścił swój dom w Pogroszewie-Kolonii i udał się do stolicy. Ostatnią osobą, jaka go widziała, to jego matka, która przyszła powiedzieć mu „dobranoc”.

Pomyślałam, że obudzę Krzyśka i zawiozę go na spotkanie. Zajrzałam do niego do pokoju i zobaczyłam, że nie ma go w łóżku. Pomyślałam sobie, że może jest w łazience albo w garażu, ale nigdzie go nie było. Poszłam do męża i mówię: "Daniel, nie ma Krzyśka" - mówiła Agnieszka Dymińska w rozmowie z „Faktem”.

16-letni Krzyś kompletnie rozpłynął się w powietrzu na Facebooku pani Agnieszki pojawiają się wciąż apele o pomoc i wiadomości skierowane do zaginionego. Nie ma dowodu na to, że z Krzysiem stało się najgorsze, więc niezmiennie trwają poszukiwania. Na śmierć chłopaka może wskazywać jedynie jego ostatnia wiadomość, którą zostawił na Instagramie. O motywach natomiast mówili jego rodzice w programie „Alarm!”. „Jedynym powodem, który podajemy z mężem, jakby możliwym, że Krzysiek wstał rano i wyszedł bez słowa, to jest powód w naszej ocenie, miłosny. Czyli Krzysiek się zakochał bardzo w dziewczynie, która dwa tygodnie wcześniej powiedziała mu, że chce, żeby zostali przyjaciółmi, a my sądzimy, że Krzysiek bardzo ją pokochał i liczył po prostu na więcej. Innych problemów nie widzimy”.

Krzysztof Dymiński odnaleziony? Policja komentuje głośną sprawę

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się doniesienia o tym, że Krzysztof Dymiński został zaobserwowany nad polskim morzem, w miejscowości Rowy. We wpisie czytamy: „Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje. Może chciał przejść całe wybrzeże, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 r.”.

Jak natomiast donosi „Super Express”, Krzysztof Dymiński miał być także widziany pod koniec sierpnia w Ustce. W rozmowie z youtuberem „kezuvlog” do tych informacji odniosła się Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowa policji powiatu warszawskiego-zachodniego.

Cały czas otrzymujemy informacje o miejscu, gdzie zaginiony był potencjalnie widziany. Mogę faktycznie powiedzieć, że są to informacje bardzo silnie dotyczące północnej części kraju, okolic nadmorskich. Każdy taki sygnał sprawdzamy, weryfikujemy, także przy współpracy z innymi jednostkami policji w kraju. Niestety, do chili obecnej nie udało się chłopca odnaleźć - powiedziała.

Jeśli posiadasz informacje o Krzysztofie Dymińskim, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach, 05-082 Stare Babice, ul. Warszawska 276. Telefon: 47 724 3235, 47 724 39 00, 47 724 3901. E-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje