18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w szpitalu

17-latek zaatakował nożem pielęgniarkę. Dramat we Wrocławiu

23.05.2019  09:16
17-latek zaatakował nożem pielęgniarkę. Dramat we Wrocławiu
17-latek zaatakował nożem pielęgniarkę. Dramat we Wrocławiu Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wrocławski szpital stał się miejscem krwawego dramatu. 17-letni pacjent podczas obchodu zaatakował nożem pielęgniarkę. Ciężko ranna ofiara od razu zaczęła być ratowana przez lekarzy.

Do niebywałego dramatu doszło wieczorem we Wrocławiu. 17-letni pacjent podczas obchodu zadał trzy ciosy nożem pielęgniarce, po czym uciekł ze szpitala. Ofiara przeżyła dzięki natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Wrocław: 17-latek zaatakował pielęgniarkę nożem

Szczegóły tej tragicznej sytuacji są wstrząsające.

Wiadomo, ze młody mężczyzna został przewieziony na Chałbińskiego ze szpitala przy ul. Borowskiej. Prawdopodobnie trafił tam jeszcze z innego szpitala. Te szczegóły są w tej chwili ustalane. Zaatakowana pielęgniarka otrzymała trzy ciosy nożem. Natychmiast udzielono jej pomocy, jest już po operacji, a jej stan jest stabilny - mówiła „Gazecie Wrocławskiej” szefowa prokuratury Rejonowej Śródmieście Karolina Stocka - Mycek.

17-latek, który zbiegł ze szpitala w tej chwili wciąż jest poszukiwany przez wrocławską policję. Nie wiadomo, z jakiego powodu trafił on do szpitala. Jego tożsamość pozostaje tajemnicą tak samo, jak jego choroba.

Według wstępnych ustaleń poszkodowana pielęgniarka otrzymała trzy ciosy nożem w plecy - szczęściem w nieszczęściu jest to, że przez pracę w szpitalu mogła zostać operowana natychmiast i prawdopodobnie to właśnie uratowało jej życie.

Wizerunek sprawcy

Wrocławska policja ostatecznie zdecydowała się na publikację wizerunku sprawcy. Osoby, które wiedzą, gdzie on przebywa - proszone są o skontaktowanie się z policją.

logo Tu się dzieje