18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W głowie się nie mieści

17-latek zrzucił 6-latka z balkonu. Usiłowanie zabójstwa?

03.10.2019  14:10
17-latek zrzucił 6-latka z balkonu. Usiłowanie zabójstwa?
17-latek zrzucił 6-latka z balkonu. Usiłowanie zabójstwa? Fot: AP/Associated Press/East News

Czym mógł zawinić 6-letni chłopiec, że starszy od niego o 11 lat nastolatek, postanowił zrzucić go z balkonu muzeum? Cały Londyn zadaje sobie to pytanie. 

6-letni Francuz został zrzucony z tarasu widokowego w muzeum sztuki nowoczesnej w Londynie. Jak się okazało w toku śledztwa - stał za tym 17-latek, który najprawdopodobniej chciał dziecko zabić.

Władze nie ujawniały tożsamości nastolatka, ponieważ według prawa - nie mogły tego zrobić, dopóki ten nie skończył 18 lat. Młodociany przestępca zrzucił dziecko z 10. piętra muzeum Tate Modern w Londynie. 

Londyn zamarł. Nastolatek chciał zabić dziecko

Chłopczyk cudem przeżył, ale doznał obrażeń, które na zawsze już zmienią jego życie. 6-latek doznał złamania kręgosłupa i silnego krwawienia śródczaszkowego. Nie jest w stanie ani jeść, ani mówić, ani wykonywać jakichkolwiek ruchów.

Nasz mały chłopiec nie wie już jak mówić, jeść i poruszać ciałem. Widzimy jego wysiłki. Z całego serca wierzymy, że znajdzie sposób, by nauczyć się robić te wszystkie rzeczy ponownie. Jest bardzo odważny. Uśmiecha się i reaguje na nasze żarty

- napisali w specjalnym oświadczeniu bliscy ofiary.

6-latek pochodzi z Francji, a w tym strasznym momencie był z rodzicami na wycieczce w Londynie. Nie wiadomo, co pchnęło 17-latka do tego czynu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze