18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A to pech!

20-latek przyszedł na komisariat jako świadek. Nagle wpadł po uszy

Bartłomiej Ciepielewski
09.03.2021  17:22
20-latek odpowie za posiadanie środków odurzających
20-latek odpowie za posiadanie środków odurzających Fot: JAN BIALY/East News

Mężczyzna został wezwany na komisariat policji w charakterze świadka. Gdy składał zeznania, z kieszeni wysunęły mu się dwie torebeczki wypełnione białym proszkiem. Pechowy świadek trafił do aresztu.

Do niefortunnego zdarzenia doszło w sieradzkiej Komendzie Powiatowej Policji. 20-latek przyszedł na komisariat w celu złożenia zeznań, lecz zapomniał, że do kieszeni zapakował dwa woreczki narkotyków.

Mężczyzna przyszedł na komisariat z narkotykami

Podczas rozmowy z funkcjonariuszem świadkowi wypadły z kieszeni woreczki, wypełnione białym proszkiem. Policjanci przekazali substancję do laboratorium, gdzie stwierdzono, że są to narkotyki.

Okazało się, że były w nich zakazane substancje. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych - przekazała rzeczniczka policji w Sieradzu, Agniesa Kulawiecka.

20-latek przyznał się do winy. Jak twierdził, zapomniał, że trzyma w kieszeni narkotyki. Nie mógł sobie również przypomnieć, skąd pochodzi nielegalna substancja.

Rutynowe składanie zeznań tym razem może skończyć się dłuższą odsiadką. Mężczyźnie grozi wyrok do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej