18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wstrząsające ustalenia

TO NIE BYŁ WYPADEK! Marcelina zgwałcona i zrzucona z balkonu w Turcji

02.08.2022  11:30
Marcelina zostala brutalnie pobita i zgwałcona, zanim spadłą z balkonu w hotelu w Turcji?
Marcelina zostala brutalnie pobita i zgwałcona, zanim spadłą z balkonu w hotelu w Turcji? Fot: zrzutka.pl/Dla Marceliny - pomóż Jej wrócić do domu

To miały być niezapomniane wakacje w Turcji, zamieniły się jednak w Piekło. 22-letnia Marcelina w ciężkim stanie trafiła do szpitala. W sprawie pojawiły się nowe, wstrząsające informacje.

Ta sprawa wstrząsnęła Polską w lipcu. Z Turcji napłynęły informacje o tragicznym wypadku 22-letniej Polki. Marcelina wyjechała na wakacje, te zmieniły się w koszmar - dziewczyna miała wypaść z balkonu w pokoju hotelowym na trzecim piętrze. Z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

Rodzina Marceliny poinformowała, że na miejscu doszło do nieszczęśliwego wypadku, W sieci zorganizowano specjalną zrzutkę na leczenie dziewczyny. Teraz jednak w sprawie pojawiły się nowe, wstrząsające informacje. Ani bliscy poszkodowanej, ani polski MSZ nie chcą ich komentować.

Polka zgwałcona i pobita w Turcji?

Do dramatycznych wydarzeń doszło w hotelu przy ulicy Menderes w Bodrum w Turcji. Przebywająca tam na wakacjach Marcelina miała w wyniku nieszczęśliwego wypadku spaść z balkonu. Ma połamaną miednicę i poważny uraz głowy. Jak się okazuje, na wakacje Marcelina wyjechać miała ze swoim 26-letnim chłopakiem, Polakiem. 22-latka z Rybnika miała spędzić z nim piękne chwile, ten jednak zgotował jej piekło! Świadkowie twierdzą, że para pokłóciła się. To mężczyzna miał zepchnąć partnerkę z balkonu. Co więcej, wcześniej brutalnie ją pobił i zgwałci!

Do szokujących informacji dotarli dziennikarze lokalnego portalu Rybnik.dlawas.info, o prawdziwym ponoć przebiegu wydarzeń informowały także tureckie media. Jak donosi portal Haber Ankara, 26-latek został aresztowany przez tamtejszą policję.

Marcelina została przetransportowana do prywatnego szpitala, gdzie przeszła dokładne badania. Te potwierdzają wersję o pobiciu i gwałcie. Na ciele dziewczyny znaleziono liczne obrażenia, w tym narządów płciowych.

Marcelina już w Polsce. Bliscy i MZS milczą

Rodzina 22-latki nie chce komentować sensacyjnych doniesień. Szczęśliwie - dzięki pieniądzom z internetowej zrzutki - udało im się ściągnąć ciężko ranną Marcelinę do Polski. Ciągle zbierają jednak dodatkowe pieniądze na jej kosztowne leczenie.

W sprawie milczy także Ministerstwo Spraw Zagranicznych. - Sprawa poszkodowanej w Bodrum - w Turcji - obywatelki polskiej i związanych z nią okoliczności, jest znana Konsulatowi Generalnemu RP w Stambule, który pozostaje w kontakcie z miejscowymi władzami prowadzącymi dochodzenie, podejmując stosowne działania z zakresu pomocy konsularnej. Z uwagi na charakter zdarzenia, toczące się postępowanie oraz przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, urząd konsularny oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie udzielają bliższych informacji w tej sprawie - przekazali w odpowiedzi na zapytanie dziennikarzy z Rybnik.dlawas.info.

Czytaj także