18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszne

Specjalnie rozjechał pieska. Zwyrodnialca dopadła sprawiedliwość

25.06.2020  17:31
24-latek specjalnie przejechał psa
24-latek specjalnie przejechał psa Fot: Shutterstock

Koszmar w Biertowicach. 24-letni mężczyzna z rozmysłem próbował zamordować idącego ulicą psa. Został zatrzymany. 4

Wyjątkowa brutalność i nieopisane bestialstwo. 17 czerwca 24-letni kierowca zauważył idącego poboczem psa. Zatrzymał samochód, po czym ruszył z impetem wprost na czworonoga. Zwierzę zostało przejechane na oczach innych ludzi, na szczęście przeżyło. Sprawca odjechał.

Policja o zajściu dowiedziała się z grupy w mediach społecznościowych. Szybko ustalono i przesłuchano świadków. Szczęśliwie okazało się, że zdarzenie nagrały kamery monitoringu.

Mężczyzna zatrzymany

Policjantom szukanie sprawcy zajęło kilka dni. Odnaleźć go i zatrzymać udało się w środę 24 czerwca. Jak się okazuje, to 24-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Kilka najbliższych lat może spędzić jednak nie w swoim domu, a w więzieniu.

Kierowca usłyszał już zarzut znęcania się nad zwierzęciem, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności i grzywna 100 tys. złotych. Jeśli jednak sąd uzna, że działał ze szczególnym okrucieństwem, za kratki może trafić nawet na 5 lat. Do czasu procesu 24-latek objęty jest dozorem policji.

Przeczytaj więcej
Komentarze