18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna zbrodnia

25-letnia Polka zasztyletowana w Niemczech. Policja aresztowała 64-latka

29.07.2019  14:36
25-letnia Polka zasztyletowana w Niemczech. Policja aresztowała 64-latka
25-letnia Polka zasztyletowana w Niemczech. Policja aresztowała 64-latka Fot: Flickr

W Niemczech doszło do tragedii. Policja znalazła ślady krwi już na klatce schodowej, jak się okazało - należała ona do 25-letniej Polki. Służby aresztowały potencjalnego sprawcę. 

Ślady krwi znaleziono na korytarzu w bloku w dzielnicy Tempelhof. Jak się okazało, należała ona do 25-letniej Polki, która została brutalnie zamordowana przy pomocy noża.

Zbrodnia w Berlinie

25-letnią Polkę w mieszkaniu, nożem zaatakował 64-latek, którego w przeszłości była kochanką. Sąsiedzi jeszcze w nocy usłyszeli krzyki - w tym samym czasie rozgrywał się dramat. Dziewczyna próbowała uciekać Berndowi S., który ją zaatakował, ale ranna osunęła się na podłogę i straciła przytomność. 

Kiedy policja dojechała na miejsce, natychmiast została wezwana również karetka. Mimo reanimacji, Polka zmarła. 

Do morderstwa doszło w jedenastopiętrowym wieżowcu w Burgemeisterstrasse w Belinie. Policja zatrzymała już sprawcę. Sąsiedzi nie lubili 64-latka. Podobno był dla nich wyjątkowo opryskliwy. W przeszłości pracował jako dozorca, ale większość prac wykonywała za niego żona, z którą ostatecznie się rozstał. 

Przeczytaj więcej
Komentarze