18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

matka w areszcie

3-miesięczna dziewczynka nie żyje. Obok leżała jej siostrzyczka

07.08.2019  14:10
3-miesięczna dziewczynka nie żyje. Obok leżała jej siostrzyczka
3-miesięczna dziewczynka nie żyje. Obok leżała jej siostrzyczka Fot: Shutterstock

Do ogromnej tragedii doszło w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim. W niewyjaśnionych okolicznościach zmarła 3-miesięczna dziewczynka. Jej mama trafiła do aresztu.

Około godziny 8.45 policjanci w Jędrzejowie odebrali zgłoszenie i szybko udali się do mieszkania 29-letniej kobiety. Tam poza nią zastali jej dwie córeczki - bliźniaczki.

Dziewczynki miały zaledwie 3 miesiące, jedna z nich nie dawała oznak życia. Na miejsce wezwano pogotowie, jednak lekarzom nie udało się uratować niemowlaka.

Matka w areszcie

Policję na miejsce wezwała sąsiadka. Kobieta usłyszała krzyk 29-latki i wołanie o pomoc. Po przebadaniu kobiety okazało się, że jest pijana - w organizmie miała 1,4 promila alkoholu.

Jak zapewnia policja, na ciele dziewczynki nie zauważono obrażeń wskazujących na to, że matka doprowadziła do jej śmierci. Ciałko dziecka zostanie jednak poddane sekcji zwłok.

Na miejscu zostały przeprowadzone czynności, pod nadzorem prokuratora, policjantów dochodzeniowo-śledczych oraz biegłego z zakresu medycyny sądowej, które maja wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia - poinformował PAP sierż. szt. Michał Kwieciński z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie.

Matka bliźniaczek została zatrzymana przez policję. Druga z jej córeczek trafiła pod opiekę najbliższej rodziny. Jej ojciec przebywa za granicą.

Przeczytaj więcej
Komentarze