18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerażające

6-LATKA ZGWAŁCONA przez dorosłego mężczyznę! Pedofil zatrzymany

25.08.2022  10:01
6-latka zgwałcona przez 31-letniego mężczyznę
6-latka zgwałcona przez 31-letniego mężczyznę Fot: Stivog/Shutterstock

Kolejny przerażający czyn pedofilski w Polsce. 6-latka padła ofiara gwałtu, skrzywdził ją 31-letni mężczyzna. Gwałcicielowi grozi

Policja z Jasła zatrzymała 31-latka, który w ubiegły piątek miał się dopuścić przerażającego czynu. Mężczyzna został oskarżony o gwałt na malutkiej, zaledwie 6-letniej dziewczynce. Sprawę badają policja i prokuratura Rejonowa w Jaśle.

Do okrutnej zbrodni dojść miało na obiekcie sportowym w miejscowości Osiek Jasielski obok Jasła. O gwałcie dokonanym na dziecku policję powiadomiła rodzina dziewczynki. Niedługo później zatrzymany został domniemany sprawca, mieszkaniec tej samej miejscowości.

31-latek zgwałcił 6-latkę?

Jak informuje prokuratorka rejonowa z Jasła, Grażyna Krzyżanowska, zarzut zgwałcenia nieletniej 31-latek usłyszał już w niedzielę. Mężczyźnie grozi kara co najmniej trzech lat pozbawienia wolności. Póki co został decyzją sądu osadzony w areszcie na co najmniej trzy najbliższe miesiące.

Oskarżony o napaść i gwałt dziecka mężczyzna w czasie przesłuchania częściowo przyznał się do winy. Prokuratura nie chce jednak udzielić szczegółowych informacji ze względu na charakter sprawy.