18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brutalne morderstwo

34-latek zabił seniora. Ukradł mu telewizor

Bartłomiej Ciepielewski
08.02.2021  19:32
34-latek zamordował seniora i ukradł telewizor
34-latek zamordował seniora i ukradł telewizor Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Policja zatrzymała 34-latka, podejrzanego o zabójstwo starszego mężczyzny z gminy Łopuszno. Znany wymiarowi sprawiedliwości Kamil Ch. miał włamać się do domu 71-latka, a następnie śmiertelnie ugodzić go nożem w szyję. Z miejsca zbrodni ukradł telewizor.

Jak poinformowała policja, ciało brutalnie zamordowanego 71-latka znalazł jego sąsiad, który przyszedł w odwiedziny. Senior leżał na ziemi w kałuży krwi z nożem wbitym w szyję.

34-latek zabił dla telewizora

Zebrany przez policję materiał dowodowy w postaci relacji świadków i oględzin miejsca zbrodni pozwolił ustalić, że zabójcą był znajomy ofiary.

Kamil Ch. udał się na posesję i wszedł do domu, gdzie zaatakował pokrzywdzonego, którego sterroryzował przy użyciu noża i następnie zadał mu nożem śmiertelną ranę w szyję, a z domu zabrał telewizor, telefon, pieniądze i narzędzia - poinformował Daniel Prokopowicz, rzecznik prokuratury w Kielcach.

Prokuratorzy o pomoc w morderstwie podejrzewają jeszcze jednego mężczyznę. Został on przesłuchany, a następnie wypuszczony do domu.

34-latek najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu dożywotnia kara pozbawienia wolności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej