18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

4-latka wpadła pod ciężarówkę. Dziecko nie żyje

13.06.2022  14:50
Tragiczny wypadek. Zginęło 4-letnie dziecko
Tragiczny wypadek. Zginęło 4-letnie dziecko Fot: Adam Burakowski/REPORTER

4-letnia dziewczynka wpadła pod ciężarówkę w miejscowości Czerśl (pow. łukowski) na Lubelszczyźnie. Niestety, dziecko nie przeżyło tego makabrycznego wypadku.

Kiedy ginie dziecko, w głowach dorosłych pojawia się milion pytań bez odpowiedzi. Dokładnie tak jest w przypadku tragicznego wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Czerśl. To tam zginęła 4-letnia dziewczynka.

Tragiczny wypadek. Zginęło 4-letnie dziecko

Dziecko zostało potrącone przez samochód ciężarowy. Obecnie trwają działania policji i prokuratury, ale służby podejrzewają, że dziecko samo wbiegło prosto pod koła potężnego MAN-a, a kierowca zwyczajnie nie zdążył zareagować. 

Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN potrącił dziecko, które nagle wbiegło z posesji na jezdnię przed jadący pojazd. Niestety 4-latka w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu

 – potwierdza asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Obecnie policja sprawdza, czy dziewczynka w chwili tragicznego wypadku była pod opieką dorosłych i z jakich przyczyn samo wybiegło na ulicę. Czy tej tragedii można było uniknąć?

"Na miejscu wypadku czynności przeprowadzają policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak ustalono, ciężarowym MAN-em z dołączoną przyczepą z emulsją asfaltową kierował 49-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego. Mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy" – informuje Józwik.

Współczujemy najbliższym zmarłego dziecka.