18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ZAATAKOWAŁ OD TYŁU?

Makabra w Ząbkach. 42-LATEK Z NOŻEM W... (DOKŁADNIE TAM)

23.12.2021  10:33
Atak nożownika w Ząbkach. Mężczyzna raniony w odbyt
Atak nożownika w Ząbkach. Mężczyzna raniony w odbyt Fot: Srinivasan.Clicks/Shutterstock

Krwawa awantura w Ząbkach pod Warszawą. 54-letni mężczyzna w furii godził nożem nowego partnera byłej żony. NóżOstrze rafiło prosto w... odbyt mężczyzny.

Złamane serce, a teraz i życie. 54-letni mężczyzna z Ząbek może trafić za kratki za napaść na nowego partnera swojej byłej żony. Dramat przeżywa też zaatakowany 42-latek. Ofiara została ugodzona nożem i trafiła do szpitala.

Do krwawej kłótni doszło już kilka dni temu. Funkcjonariusze z komisariatu w Ząbkach otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie ranionym nożem. Spiesznie udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zastali 54-letniego napastnika, jego 42-letniego konkurenta-ofiarę napaści oraz 41-letnią kobietę, czyli obiekt zazdrości.

Mężczyzna raniony w odbyt

Kompletnie pijany 54-latek miał wpaść w furię, gdy do jego mieszkania weszła była żona, a towarzyszył jej nowy partner. Mężczyzna chwycił za nóż i wycelował go w przeciwnika. Rana okazała się poważna, 42-latek wymagał szybkiej pomocy lekarzy. Został przewieziony do szpitala i przeszedł operację.

54-latek trafił z kolei do policyjnej celi, gdzie oczekuje na decyzję, co dalej. Prokuratura Rejonowa w Warszawie chciała nałożenia na nożownika środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu. Wniosek w tej sprawie trafił już do sądu i został zatwierdzony.

W momencie ataku napastnik miał w organizmie 2,8 promila alkoholu. Za napaść z nożem i zranienie 42-latka grozi mu kara co najmniej 3 lat pozbawienia wolności.