18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bestialski czyn

44-latka rzuciła psem z 7. piętra. Była zdenerwowana, bo piszczał

15.07.2022  19:48
Kobieta wyrzuciła psa przez okno w Ciechocinku
Kobieta wyrzuciła psa przez okno w Ciechocinku Fot: Anna Kraynova/Shutterstock

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego zatrzymali dwie osoby związane z brutalnym zabiciem psa. Właścicielka czworonoga wyrzuciła go przez okno, bo piszczał. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieszkańcy Ciechocinka wezwali policję zaraz po tym jak zobaczyli, że ktoś wyrzucił przez okno psa. Zwierzę spadło z 7. piętra bloku, nie miało najmniejszych szans na przeżycie.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że w mieszkaniu przebywają dwie osoby. Któraś z nich wyrzuciła psa przez okno - przekazała asp. Marta Białkowska-Błachowicz z aleksandrowskiej policji.

Miejsce zabezpieczyli technicy kryminalni, którzy zajmują się wyjaśnianiem sprawy. Osoby odpowiedzialne za ten bestialski czyn zostały przewiezione na komisariat.

Wyrzuciła psa przez okno

Funkcjonariusze zatrzymali 44-latkę i 61-letniego mężczyznę. Podczas przesłuchania udało się ustalić, że to właścicielka podjęła decyzję o wyrzuceniu zwierzęcia. Jak tłumaczyła, zrobiła to, gdyż pies cały czas piszczał.

Kobieta miała około 3 promili w wydychanym powietrzu - poinformowała asp. MArta Błachowicz.

44-letniej mieszkance Ciechocinka grozi kara do 5 lat więzienia.

Czytaj także