18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zastrzelił go

Niewysłowiona tragedia 5-letni chłopciec zabił brata

12.05.2020  12:35
5-letni chłopiec zastrzelił brata
5-letni chłopiec zastrzelił brata Fot: Shutterstock

Ogromna rodzinna tragedia. Nie żyje 12-letni chłopiec. Został zabity przez swojego kilkuletniego braciszka. Policja mówi o nieszczęśliwym wypadku.

Zabójcza zabawa. 5-letni chłopiec i jego dwaj starsi bracia (7 i 12 lat) znaleźli w lesie pistolet. Najmłodszy zabrał ze sobą "zabawkę" do domu. Wieczorem w sobotę, około godziny 20, chłopcy skakali na trampolinie. Wtedy doszło do tragedii. 5-latek bawił się bronią, gdy ta wystrzeliła. Pocisk trafił w klatkę piersiową jego 12-letniego brata - podaje Daily Mail.

12-latek został przewieziony do szpitala Wellstar Spalding w Griffin. Mimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować.

Wypadek

W sprawie trwa śledztwo policji, śledczy skłaniają się jednak ku wersji "nieszczęśliwego wypadku". Pistolet badany jest przez specjalistów z Georgia Bureau of Investigation Crime Lab w nadziei na znalezienie DNA właściciela.

Przed tragedią, nieopodal miejsca, w którym 5-latek znalazł pistolet, doszło do kontroli drogowej. Nieznani sprawcy uciekli policji pieszo do lasu. Pościg za nimi skutkował odnalezieniem torby z narkotykami. Prawdopodobnie to do zbiegów należała znaleziona przez chłopczyka broń.

Przeczytaj więcej
Komentarze