18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowe informacje

Dawidek zaginął. Szokujące ustalenia. Jego tata popełnił samobójstwo

Emilia Waszczuk
11.07.2019  10:44
dawid Żukowski zaginął
dawid Żukowski zaginął Fot: Policja

5-letni Dawid Żukowski z Grodziska Mazowieckiego poszukiwany jest przez policję. Chłopiec przebywał w towarzystwie taty. Mężczyzna w środę popełnił samobójstwo.

Od północy w środę trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec o godzinie 17 wsiadł do samochodu ze swoim tatą. Wieczorem odnaleziono zwłoki mężczyzny. Chłopiec przepadł bez wieści.

Ojciec popełnił samobójstwo

W sprawie pojawiły się nowe, szokujące informacje. Jak podaje radiozet.pl, tata chłopca popełnił samobójstwo. Mężczyzna rzucił się pod pociąg. Informację tę potwierdza rzecznik Komendanta Stołecznego Policji, komisarz Sylwester Marczak.

Jak podaje wp.pl, w sprawie przesłuchany został maszynista pociągu.

Zeznał, że mężczyzna oczekiwał na przejazd pociągu i rzucił się pod niego - powiedziała Marta Grochowska z prokuratury w Grodzisku Mazowieckim

Policja zabezpieczy monitoring pociągu. Śledczy twierdzą, że nie ma podstaw by przypuszczać, że w śmierć 32-latka zamieszane są osoby trzecie.

Dawidek poszukiwany. Policja apeluje o pomoc

5-latek nadal poszukiwany jest przez policję. Mundurowi apelują o pomoc w znalezieniu chłopca.

Wiele wskazuje na to, że chłopiec jest teraz bez opieki osoby dorosłej. Ubrany był w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena - mówi Marczak. - Wszystko wskazuje na to, że chłopiec znajduje się w okolicach Grodziska lub warszawskiego Okęcia. Każda informacja jest dla nas bardzo istotna.

Jak podaje Radio ZET, chłopiec i jego tata podróżowali szarą skodą fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9. Samochód został odnaleziony, jednak policja prosi o kontakt od każdego, kto go widział. Funkcjonariusze zaznaczają, że sprawa nie ma charakteru uprowadzenia - tata chłopca posiadał prawa rodzicielskie.

Komunikat policji

Służby zwracają się o pomoc do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Czytaj także