18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Uwielbia tortury"

5-letnia Inga jak Madeleine McCann? Mógł porwać je ten sam pedofil

Wojciech Kozicki
07.06.2020  14:22
Christian Brückner podejrzany - lista jego ofiar jest długa

Sprawa Madeleine McCann zaginęła 2007 roku. Pojawiły się nowe informacje o sprawie, a głównym podejrzanym stał się Niemiec Christian Brückner. Czy pedofil–gwałciciel  uprowadził też 5-letnią Ingę?

To może być przełom w sprawie Madeleine McCann. Liczne informacje i poszlaki wskazują, że mógł porwać ją Christian Brückner. Obecnie odsiaduje wyrok za gwałt na 72-letniej kobiecie, którą brutalnie torturował metalową pałką. Był też skazany za pedofilię.

Inga Gehricke i Madeleine McCann

W 2015 roku 5-letnia Inga Gehricke przepadła bez wieści. Prawdopodobnie poszła do lasu po drewno na ognisko, które jej rodzina organizowała w Dolnej Saksonii. Nie wróciła, a wkrótce zyskała przydomek  „Niemiecka Maddie". Śledztwo w jej sprawie zostało wznowione, ponieważ pojawiły się podejrzenia, że padła ofiarą Brücknera. Ustalono, że w dni zaginięcia dziecka przebywał w okolicy, a jego samochód stał na parkingu kilometr od miejsca zaginięcia.

Okazuje się, że Brückner był już wcześniej sprawdzany przez policję, która podejrzewała, że porwał Ingę. Nie znaleziono jednak wystarczających dowodów, by go postawić przed sądem.

Na tym jednak nie koniec, bo Christian Brückner prawdopodobnie odpowiada również za zniknięcie w Portugalii 6-letniego Niemca w 1996 roku, który zaginął na plaży w Algarve

Lista ofiar 43-letniego obecnie Christiana Brücknera jest znacznie dłuższa. Pierwszy raz został skazany w wieku 17 lat i od tego czasu wielokrotnie dopuszczał się wielu przestępstw i był za to skazywany na kary więzienia – podaje Wirtualna Polska.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze