18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brutalne morderstwo

50-latka zabiła swojego męża. Nie chciał chodzić do pracy

07.10.2021  20:04
50-latka zamordowała bezrobotnego męża
50-latka zamordowała bezrobotnego męża Fot: Andrei_Diachenko/Shutterstock

Podczas jednej z domowych awantur Małgorzata G. w przypływie złości chwyciła za nóż kuchenny, po czym dźgnęła nim leżącego w łóżku męża. Teraz twierdzi, że nic nie pamięta, sugerując, że Cezary G. sam nadział się na ostrze. Sprawą zajął się Sąd Okręgowy w Łodzi.

Małgorzata G. z zawodu jest nauczycielką, choć przed zatrzymaniem pracowała jako sprzątaczka. Od dłuższego czasu małżeństwo przeżywało kryzys, a uzależnienie od alkoholu i codziennie kłótnie tylko pogarszały napiętą już sytuację.

Mąż od dwóch miesięcy nie pracował. Utrzymanie domu pozostawało na mojej głowie, a nie mieliśmy żadnych oszczędności - mówiła Małgorzata G.

50-latka utrzymywała mieszkanie tylko ze swojej skromnej pensji, przez co para nie miała żadnych oszczędności. Pewnego dnia rodzinny kryzys przerodził się w koszmar.

Zabiła bezrobotnego męża

Podczas jednej z kłótni, gdy mąż wyzywał Małgorzatę od najgorszych, 50-latka postanowiła zakończyć sprawę. Wściekła chwyciła za jeden z kuchennych noży, po czym dźgnęła nim leżącego w łóżku Cezarego. Ostrze przebiło płuco mężczyzny, doprowadzając do jego śmierci.

W środę ruszył proces nożowniczki. Kobieta nie przyznaje się do winy, twierdząc, że nic nie pamięta. Grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.