18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trwają poszukiwania

54-latka zaginęła po Juwenaliach. Wciąż nie wróciła do domu

17.05.2019  14:14
54-latka zaginęła po Juwenaliach. Wciąż nie wróciła do domu
54-latka zaginęła po Juwenaliach. Wciąż nie wróciła do domu Fot: Materiały podkarpackiej policji

Juwenalia na ogół kojarzą się z beztroską zabawą. Jednak w przypadku 54-latki pochodzącej Rzeszowa kojarzą się z czymś zgoła innym. Kobieta nie wróciła do domu po zabawie na koncertach. Trwają poszukiwania.

Juwenalia na ogół są źródłem radości, niestety, nie tym razem. 54-letnia mieszkanka Rzeszowa została uznana za zaginioną, kiedy po koncertach nie wróciła do domu. Jolanta Wójcicka jest poszukiwana przez rzeszowską policję - od tygodnia nie dała żadnego znaku życia.

Juwenalia nie skończyły się pozytywnie

Jolanty Wójcickiej poszukuje rodzina, znajomi oraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Rzeszowie na Baranówce.

Zaginiona 54-letnia mieszkanka Rzeszowa, w piątek 10 maja 2019 r. wyszła z domu informując, że idzie na Juwenalia. Do godz. 22 przebywała w rejonie trwającej imprezy wraz ze znajomym. W pewnym momencie opuściła grupę kierując się w stronę Nowego Miasta. Do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną - tak informuje podkarpacka policja.

Dodatkowo podany został rysopis zaginionej. Ma ona około 160 cm wzrostu, waży ok. 50-55 kg, ma ciemne, długie i proste włosy oraz szczupłą budowę ciała. W chwili zaginięcia miała na sobie czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Jeśli ktoś ma o niej jakikolwiek informacje, proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji II w Rzeszowie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, tel. 17 858 3550, 17 3566 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.

Zaginiona Jolanta Wójcicka

Zaginiona Jolanta Wójcicka, fot. materiały podkarpackiej policji
Czytaj także
Przeczytaj więcej