18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Błyskawiczna patologia

6-latek pędził autem 130 km/h. Matka biła dziecku brawo

18.11.2019  16:17
6-latek pędził autem 130 km/h. Matka biła dziecku brawo
6-latek pędził autem 130 km/h. Matka biła dziecku brawo Fot: Youtube

Rosja po raz kolejny stała się matką internetowych patologii. Do sieci trafił szokujący filmik, który pokazuje, jak bardzo ludzie bywają nieodpowiedzialni.

"Rosja to stan umysłu" - mawiają internauci i coraz mniej się im dziwimy, kiedy widzimy tego typu treści. Pewna matka z tamtych okolic posadziła za kierownicą auta swojego 6-letniego syna. Gdy ten pędził 130 km/h... ona biła mu brawo!

Sprawą już zajęła się lokalna policja, a filmik zniknął z sieci. Według doniesień mediów wszystko miało miejsce w Republice Tatarstanu w zachodniej Rosji. Matka malucha twierdzi, że niczego nie żałuje.

Rosja: 6-latek prowadził rozpędzone auto

Na filmie można było zobaczyć, jak 6-letni chłopiec jedzie po prostej, wolnej od ruchu drogowego autostradzie, samochodem marki Hyundai. Dziecko wyraźnie nie jest świadome niebezpieczeństwa, jakie stwarza i jakiemu jest jednocześnie poddane. Tym bardziej, że rodzicielka wyraźnie go do tego zachęca i zagrzewa. 

29-letnia matka Agina Altynbayeva twierdzi ponadto, że nikt nie ma prawa jej oceniać. 

Niczego nie żałuję, niczego się nie obawiam. Nie potrzebuję waszych upośledzonych komentarzy. Żyję tak, jak chcę

– skomentowała kobieta słowa krytyki, które na nią spadły.

To nie pierwszy raz, kiedy kobieta nagrywa tak skandaliczne wideo. Wcześniej wstawiła do sieci film, na którym ona prowadziła auto z małym dzieckiem na kolanach. Policja zapewnia, że podjęte zostaną wobec Aginy odpowiednie kroki.

Mamy nadzieję, że dojdzie do tego zanim komuś stanie się krzywda.

Czytaj także