60-latka niszczyła samochody. Chciała "ukarać kierowców" [WIDEO]

Redakcja
05.02.2019  10:19
Zielona Góra. Policja zatrzymała kobietę, która rysowała kamieniem samochody. Miała to być kara za złe parkowanie. Nie lepiej zadzwonić na numer 112?
Zielona Góra. Policja zatrzymała kobietę, która rysowała kamieniem samochody. Miała to być kara za złe parkowanie. Nie lepiej zadzwonić na numer 112? Fot: policja.gov.pl

Zielona Góra, uszkodzone samochody i ogromne starty finansowe. Sprawca został schwytany. Wandalem okazała się... 60-letnia kobieta. Policja pokazała szokujące nagranie wideo z kamery samochodowej. Miała to być "kara dla kierowców".

Policja w Zielonej Górze otrzymała zgłoszenie, że ktoś uszkodził 3 źle zaparkowane samochody. Namierzenie sprawcy okazała się bardzo łatwe i długie śledztwo nie było konieczne. Właścicielka jednego z aut miała w nim włączoną kamerę. Pojazdy uszkodziła starsza kobieta.

Jak widać na nagraniu z kamery w samochodzie, idąca chodnikiem 60-latka porysowała auta ostrym kamieniem. Zatrzymano ją. Twierdzi, że denerwowały ją źle zaparkowane auta, przez które nie może swobodnie iść chodnikiem. Postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość.

Teraz to ją czeka surowa kara. Grozi jej kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Straty wyceniono na 10 tys złotych, ale kobieta przyznała się do winy, więc zapłaci jedynie 2 tys. złotych i pokryje koszty postępowania sądowego.

Policja na swojej stronie internetowej sugeruje, by nie karać na własną rękę źle parkujących kierowców. Lepiej zadzwonić na numer 112.

ZOBACZ TEŻ: Jak zabić dinozaura kamieniem? Ewa Kopacz zdradza tajemnicę [WIDEO]

Kobieta niszczy źle zaparkowane samochody:

Czytaj także