18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zginął na miejscu

64-latek ZASTRZELONY W CZASIE POLOWANIA! Siedział w aucie

27.08.2022  13:50
Kolejny człowiek zastrzelony w czasie polowania
Kolejny człowiek zastrzelony w czasie polowania Fot: Shutterstock/Tom Tietz

Szokujące i dramatyczne wydarzenia na Lubelszczyźnie. Mieszanka noc + broń + polowanie doprowadziła do śmierci 64-latka. Męzczyzna został postrzelony w głowę.

Wielki dramat w miejscowości Piaski Szlacheckie w gminie Gorzków na Lubelszczyźnie. 64-letni mieszkaniec został postrzelony w głowę. W momencie zdarzenia siedział w samochodzie, na tylnej kanapie.

Jak wyjaśnia policja z Krasnegostawu, 64-latek wybrał się na polowanie z kolegami, ale tylko jeden z nich (48-latek) był myśliwym. Jak na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyźni udali się z bronią do lasu i dlaczego robili to... nocą. To bowiem w nocy z piątku na sobotę doszło do krwawego zdarzenia.

Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, iż mężczyzna wybrał się na polowanie wraz z trzema kolegami, z których jeden był myśliwym. Po godz. 22, siedząc na tylnej kanapie samochodu marki Suzuki został śmiertelnie postrzelony w głowę

- przekazał w rozmowie z mediami nadkomisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Śmierć na polowaniu 64-latek nie żyje

Okoliczności postrzelenia i śmierci bada policja. 48-letni myśliwy na polowanie poszedł trzeźwy, pozostali mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Cala trójka została zatrzymana przez policję i przebywa w areszcie. Policja nie wyklucza, że któryś z nich mógł przyczynić się do śmierci 64-latka.

- O dalszych czynnościach zadecyduje prokurator - mówi nadkomisarz Wasilewski.