18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polskie Breaking Bad

72-latek sprzedawał narkotyki. Chciał sobie dorobić do emerytury

19.04.2021  18:57
72-latek chciał sobie dorobić
72-latek chciał sobie dorobić Fot: Policja / KRP Mokotów

Warszawscy policjanci zatrzymali 72-latka, handlującego narkotykami. Senior stwierdził, że chciał tylko dorobić do kiepskiej emerytury. Towar kupował u męża wnuczki.

Historia niczym z serialu "Breaking Bad" miała miejsce w Warszawie. Jak ustalili mokotowscy śledczy, 72-latek z powiatu wołomińskiego planował zakup znacznej ilości marihuany. Do transakcji miało dojść na jednym z warszawskich osiedli.

Około godziny 19 policjanci zauważyli starszego mężczyznę, wjeżdżającego do podziemnego parkingu na jednym z osiedli. Gdy po kilku minutach wyjechał, natychmiast go zatrzymali. Mężczyzna bez wahania przyznał, że w bagażniku wiezie kilogram marihuany. Pierwszą taką przesyłkę odebrał miesiąc wcześniej.

72-latek zatrzymany za handel narkotykami

Policjanci zajęli się także 31-latkiem, który dostarczył seniorowi środki odurzające. Jak się okazało, był to mąż wnuczki 72-latka. W jego mieszkaniu znaleziono między innymi kilka kilogramów marihuany, haszyszu, MDMM oraz ciastko zawierające substancję psychoaktywną. Wszystkie używki zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

72-latek poinformował, że za towar zapłacił 24 tysiące złotych. Jak wyjaśnia, zdecydował się na handel, gdyż wstydził się swojej niskiej emerytury. Na jednej paczce mógłby zarobić 1500 złotych.

Zatrzymanym mężczyznom za posiadanie i handel środkami odurzającymi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej