18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja wyjaśnia okoliczności

79-latek zmarł przez miłosne igraszki? Dramat w pensjonacie

23.07.2019  12:19
79-latek zmarł przez miłosne igraszki? Dramat w pensjonacie
79-latek zmarł przez miłosne igraszki? Dramat w pensjonacie Fot: MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Na Podhalu doszło do niecodziennej tragedii. 79-latek po nocy spędzonej z dużo młodszą kobietą odszedł z tego świata. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Dramat rozegrał się w sielankowym pensjonacie na Podhalu. To tam zameldował się 79-latek, który spędzał czas w towarzystwie dużo młodszej od siebie kobiety. Najpewniej nie pomyślałby, że ten wyjazd zakończy jego życie.

Zabójcza viagra

79-latek zmarł na atak serca po tym, jak prawdopodobnie zażył środek na potencję. Są to nieoficjalne ustalenia - szczegóły wciąż bada policja z Nowego Targu. 

W poniedziałek w jednym z pensjonatów w Niedzicy doszło do śmierci mężczyzny w wieku około 80 lat - potwierdziła  dla Faktu Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. 

Mężczyzna został znaleziony w łazience, a według osób, które znalazły się na miejscu zdarzenia jako pierwsze, obok jego ciała leżało właśnie opakowanie po środkach na potencję. Tak informuje Gazeta Krakowska.

Odpowiedzi na wszystkie pytanie dostarczy sekcja zwłok 79-latka. Prawdopodobne jednak jest, że wspomagał się tego typu środkami zbyt często i to doprowadziło do tragedii. Z całą pewnością do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. 

Czytaj także