18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszna historia

9-latek zamordował! Nie zostanie skazany

08.08.2022  15:08
9-latek mordercą. Nie zostanie ukarany
9-latek mordercą. Nie zostanie ukarany Fot: Shutterstock/Suzanne Tucker

Kolejna tragedia z udziałem dziecka i pistoletu. 9-letni chłopiec stał się mordercą po zabawie bronią swojej ciotki. Z jego rąk zginęła 15-letnia dziewczynka.

Do dramatu doszło na przedmieściach Baltimore, w Edmondson Village w ubiegłą sobotę około godziny 20 czasu miejscowego. 15-letnia dziewczynka przebywała na ganku swojego domu, gdy nagle padł strzał.

Nastolatka została poważnie raniona w głowę. Na miejsce szybko wezwano służby ratunkowe. Dziewczynkę przewieziono do szpitala, tam lekarze stwierdzili jej zgon.

9-latek zastrzelił 15-latkę

Jak podaje NBC News, 15-latka została postrzelona, a sprawcą jest 9-letni chłopiec. Dziecko bawiło się naładowaną bronią. Gdy padł strzał, a chłopiec zobaczył, że postrzelił 15-latkę, upuścił pistolet i przestraszony uciekł. Skąd wziął broń? Dlaczego się nią bawił? Sprawą zajmuje się miejscowa policja. Udało się już ustalić, że pistolet należy do ciotki chłopca, która pracuje w ochronie. To jej broń służbowa.

Zaraz po identyfikacji zwłok matka zabitej 15-latki wyznała: Chcę, by dzieci były bardziej bezpieczne. By broń zniknęła.

Straciłam swoją córkę. Nigdy już nie będę taka sama

- powiedziała zrozpaczona Nykerah Strawder.

Jak informują amerykańskie media, 9-letni chłopiec nie zostanie skazany za morderstwo ze względu na swój wiek.

Czytaj także