18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Gorzowie

Horror 9-latki. Kolega matki zgwałcił ją i uwięził w wersalce

20.05.2019  13:56
Horror 9-latki. Kolega matki zgwałcił ją i uwięził w wersalce
Horror 9-latki. Kolega matki zgwałcił ją i uwięził w wersalce Fot: Shutterstock

24-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego związał i uwięził w swoim mieszkaniu 9-letnią dziewczynkę. Dziecko prawdopodobnie zostało przez niego zgwałcone.

Policja z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymała 24-letniego mężczyznę pod zarzutem uwięzienia 9-latki. Dziewczynka przebywała w mieszkaniu mężczyzny - kolegi swojej mamy - od soboty 18 maja.

W niedzielę 19 maja 24-latek poinformował swoją koleżankę, że jej 9-letnia córka uciekła z jego domu, a on nie może jej znaleźć. Tłumaczeniom tym nie dał wiary 14-letni brat dziewczynki, który wraz z kolegami wyruszył na poszukiwania siostrzyczki. Gdy dotarł do mieszkania 24-latka, usłyszał dobiegające ze środka, stłumione odgłosy.

9-latka zgwałcona przez kolegę matki

Zaniepokojony chłopiec wezwał policję. Patrol, który przybył na miejsce, przeszukał mieszkanie i odkrył uwięzioną w wersalce, ledwie oddychającą już dziewczynkę. 9-latka została natychmiast przewieziona do szpitala i operowana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że została zgwałcona.

Porywacz zbiegł z mieszkania i próbował okrywać się przed policją. W ręce funkcjonariuszy wpadł około godziny 1 w nocy - podaje gorzowianin.com. 24-latek przebywa w izbie zatrzymań, czeka na przesłuchanie i postawienie zarzutów. Policja sprawdzi dodatkowo, dlaczego 9-latka przebywała w mieszkaniu mężczyzny bez opieki rodziców.

Czytaj także
Przeczytaj więcej