18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

90-latka znaleziona martwa.Ciało rozkładało się przez miesiąc

04.06.2019  16:20
90-latka znaleziona martwa.Ciało rozkładało się przez miesiąc
90-latka znaleziona martwa.Ciało rozkładało się przez miesiąc Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER

Zwłoki 90-letniej kobiety zostały znalezione w jej własnym mieszkaniu. Makabryczne odkrycie jest tym bardziej przerażające, że ciało rozkładało się przez cały miesiąc, zanim ktokolwiek je odnalazł. 

Starość i samotność to najstraszniejsze połączenie. Często jest tym bardziej straszne, że opuszczonym staruszkom w razie problemów nikt nie udziela pomocy. Być może tak właśnie było z 90-latką, której ciało po miesiącu od śmierci odnaleziono w jej mieszkaniu.

Makabrycznego odkrycia dokonano w Zielonej Górze. W jednym z bloków mieszkalnych na osiedlu Pomorskim znaleziono ciało staruszki. Znajdowała się ona w swoim własnym domu - nie żyła (jak orzekł prokurator) od miesiąca, dlatego jej zwłoki były już w stanie zaawansowanego rozkładu. 

90-latka znaleziona martwa we własnym mieszkaniu

Mieszkańcy bloku od kwietnia odczuwali bardzo nieprzyjemny zapach niewiadomego pochodzenia. Wydobywał się on z lokalu zajmowanego przez starszą panią i przenikał całą klatkę, dostając się do cudzych mieszkań. 

Ponieważ nikt nie otwierał drzwi do mieszkania - mieszkańcy poprosili o pomoc funkcjonariuszy policji. Ci wyważyli drzwi i dokonali przerażającego, mdlącego odkrycia. 

Spółdzielnia wynajęła już firmę dezynfekującą - jak podaje Gazeta Lubuska. Niestety, zapach - zwłaszcza w te wyjątkowo ciepłe dni - wciąż daje się lokatorom mocno we znaki. 

Nie wiadomo, co stanie się z mieszkaniem. 90-latka była samotna i nie utrzymywała kontaktów ze swoimi krewnymi. 

logo Tu się dzieje