18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragedia

AMSTAFF RZUCIŁ SIĘ NA CHŁOPCÓW. Krwawy dramat na plaży w Szczecinku

13.08.2021  20:29
Amstaff zaatakował chłopców na plaży
Amstaff zaatakował chłopców na plaży Fot: Luxorpictures/Shutterstock

W piątek po południu na jednej z plaż w Szczecinku doszło do ataku psa na dwóch chłopców. 12- i 18-latek ranni zostali przewiezieni do szpitala.

Pies rasy amstaff zaatakował dwóch chłopców kąpiących się przy plaży w Czarnoborze - poinformowała asp. Anna Matys ze szczecineckiej policji. Chłopcy w wieku 12 i 18 lat mają liczne rany na głowach.

Jak udało się ustalić, właściciele amstaffa wyszli na spacer z psem. Gdy dotarli na plażę, byli przekonani, że poza nimi nie ma na niej żadnych ludzi, dlatego spuścili zwierzę ze smyczy. Pies szybko wyczuł jednak kąpiących się chłopców, wskoczył do wody i popłynął w ich stronę, po czym zaatakował.

Pies zaatakował nastolatków

Zanim właściciel psa zorientował się w sytuacji i udało się odciągnąć go od chłopców, ten zdążył już pogryźć swoje ofiary. 12- i 19-latek zostali przewiezieni do szpitala, obaj opuścili już placówkę. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawą zajęła się miejscowa policja. Właściciele amstaffa mogą usłyszeć zarzuty narażenia chłopców na utratę zdrowia i życia.