18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Okazał się żałosnym kitowcem

Aktor z "Power Rangers aresztowany! Na 20 lat do więzienia!

Wojciech Kozicki
21.05.2022  11:35
Aktor z serialu "Power Rangers" aresztowany. Czerwony wojownik okazał się kitowcem
Aktor z serialu "Power Rangers" aresztowany. Czerwony wojownik okazał się kitowcem Fot: Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Serial „Power Rangers” to historia niejednego dzieciństwa. Z ekscytacją patrzyliśmy jak kitowcy dostają manto niczym w podradomskiej dyskotece, a kolejne potwory Rity są niszczone przez Megazorda. Gwiazdy serialu były wzorem dla dzieci i nastolatków, ale jedna z nich właśnie została aresztowana. Aktor Austin St. John, czyli czerwony wojownik, może trafić do więzienia nawet na 20 lat.

Aktor z serialu „Power Rangers” aresztowany przez FBI. Austin St. John, znany jako czerwony wojownik Jason Lee Scott, który później występował także jako złoty wojownik, był dla wielu wzorem, a okazał się… potworem! W czwartek 19 maja około godziny 7 rano pod domem aktora zjawiła się policja i przeprowadziła nalot. Aktora wyprowadzono w kajdankach.

Aktor z "Power Rangers" aresztowany. Trafi do więzienia

Jak ujawnia portal TMZ, powodem zatrzymania aktora mają być oszustwa finansowe. Podobno Jason Lee Scott jest oskarżony o wyłudzanie pieniędzy z funduszu pomocowego dla małych biznesów dotkniętych pandemią COVID-19. Chodzi o 16 pożyczek na kwotę nawet 3,5 mln dolarów. 

Komunikat biura prokuratora okręgowego Wschodniego Teksasu głosi, że aktor z serialu Power Rangers „błędnie przedstawili istotne informacje, takie jak prawdziwy charakter ich działalności, liczba pracowników i wysokość wynagrodzenia”.

Okazuje się, że Austin St. John nie zasługiwał na moc Strażnika i kluczyki do Megazorda. Okazał się zwykłym kitowcem! To jednak nie pierwszy taki przypadek, bo inny aktor grający czerwonego wojownika okazał się brutalnym mordercą.

Czytaj także