18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Atak nożownika! Nóż został wbity w twarz 3-letniego dziecka [WIDEO]

12.09.2019  15:48
Atak nożownika! Nóż został wbity w twarz 3-letniego dziecka [WIDEO]
Atak nożownika! Nóż został wbity w twarz 3-letniego dziecka [WIDEO] Fot: MONKPRESS/East News

Atak nożownika, a właściwie - nożowniczki w Tbilisi. 3-letni maluch, znajdujący się pod upieką rodziców, został brutalnie zaatakowany. Zupełnie obca kobieta wbiła mu nóż w twarz.

W mediach znalazła się przerażająca informacja o ataku nożowniczki w Tbilisi. Kamery monitoringu zarejestrowały moment, w którym obca kobieta podbiega do idącego za rączkę z rodzicami 3-latka i wbija mu nóż w twarz.

Atak nożowniczki na 3-letnie dziecko

Tuż po tym 51-letnia kobieta odeszła na chwilę, by sekundę później rzucić się w stronę siostrzyczki chłopca. Wtedy jednak rodzice zdążyli zareagować i obronili swoje dziecko.

Chwile po przerażającym ataku, na który zupełnie nic nie wskazywało - kobieta po prostu oddala się, trzymając dalej nóż w ręku. Rodzice zaatakowanych dzieci są w wyraźnym szoku. Nożowniczkę schwytano następnego dnia - w tym momencie nie wiadomo, co nią kierowało, kiedy krzywdziła niewinne dziecko.

3-letni chłopczyk trafił do szpitala, gdzie lekarze robią, co mogą by zniwelować tragiczne skutki ataku. Dziecko czeka poważna operacja i kilkudniowy pobyt w szpitalu. 

Szczególnie przeraża fakt, że nie możemy się już czuć bezpieczni absolutnie nigdzie. 3-latek miał szczęście, że w ogóle przeżył atak niepoczytalnej kobiety.

Czytaj także
Przeczytaj więcej