18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uciekł zamiast ją uratować

Atak nożownika na komendzie. Szokujące WIDEO

24.09.2019  08:06
Atak nożownika na komendzie policji w Rybniku - szokujące WIDEO
Atak nożownika na komendzie policji w Rybniku - szokujące WIDEO Fot: Rybnik.com.pl TV

Psychopata zaatakował w Polsce i to w miejscu, gdzie teoretycznie powinno być najbezpieczniej. Wszedł do komendy policji w Rybniku, wskoczył na kontuar na recepcji i rzucił się z młotkiem na pracownicę policji. Szokujące nagranie wideo z ataku nożownika trafiło do internetu.

Komenda Miejska Policji w Rybniku i atak szaleńca. Na nagraniu z kamer monitoringu widać jak napastnik z młotkiem próbował zranić kobietę. Uchyliła się od ciosu, zaczęła uciekać, a wtedy on wyciągnął nóż. Na miejscu zdarzenia był też inny mężczyzna, ale uciekł.

Recepcjonistka na szczęście uchyliła się od ciosu, wybiegła zza kontuaru, ale nie mogła dalej pobiec, bo były tam drzwi, których nie mogła otworzyć. Mężczyzna wtedy zadał jej cios w klatkę piersiową - powiedziała rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Rybniku

Bohaterski policjant obezwładnił nożownika, a kobieta trafiła do szpitala i jest w stabilnym stanie. Napastnik trafił do aresztu i pobrano mu krew do badania, by sprawdzić czy nie działał pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Przeczytaj więcej
Komentarze