Krwawa wściekłość

Atak nożownika w Krakowie. Zadawał ciosy w furii, na oślep

18.12.2019  07:34
Atak nożownika w Krakowie. Zadawał ciosy w furii, na oślep
Atak nożownika w Krakowie. Zadawał ciosy w furii, na oślep Fot: Jan Graczynski/East News

Kraków stał się dzisiejszej nocy centrum drastycznych wydarzeń. Nożownik rzucił się w furii na swoją ofiarę, policja miała nie lada problem.

Kraków wstrzymał oddech. Nocą na jednym z miejskich przystanków autobusowych, rozegrały się sceny rodem z najkrwawszego horroru. Policja została postawiona na nogi i od razu rozpoczęła poszukiwania napastnika.

Kraków: Nożownik zaatakował 27-latka

Zaatakowany 27-latek dostał cios w nogę i stracił dużo krwi. Biorąc pod uwagę, że w tamtych okolicach ciała przebiega tętnica - miał szczęście, że nie stracił w tym ataku życia.

Nożownik zbiegł z miejsca zdarzenia, a policja niezwłocznie rzuciła się za nim w pościg. Nieoficjalnie wiadomo, że przyczyną makabry była kłótnia o kobietę, która rozegrała się między ofiarą a napastnikiem.

27-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale traumę tego wieczoru najpewniej będzie cierpiał jeszcze przez dość długi czas. Ofiara miała szczęście, że w chwili ataku wyswobodziła się z morderczego szału oprawcy - inaczej młody mężczyzna nie miałby najmniejszych szans. 

Przeczytaj więcej
Komentarze