18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rzeźnik na wolności!

Atak nożownika w Polsce. Policja wiedziała i nic nie zrobiła?

Wojciech Kozicki
18.07.2021  15:22
Atak nożownika w Arkadii w Warszawie. Nowe informacje
Atak nożownika w Arkadii w Warszawie. Nowe informacje Fot: Magdalena Pasiewicz/East News

Warszawa. Atak nożownika w galerii handlowej Westfield Arkadia przy al. Jana Pawła II. Media ujawniły nowe informacje o krwawej jatce w Warszawie. Policja wiedziała o tym, że w centrum handlowym pojawi się uzbrojony mężczyzna?

W sobotę 17 lipca w galerii handlowej Westfield Arkadia w Warszawie doszło do ataku nożownika. Podano, że między mężczyznami doszło do sporu, a jeden z nich nagle chwycił za nóż i ranił pozostałych dwóch. Sprawca uciekł i wciąż jest poszukiwany.

Atak nożownika w Warszawie. Co się wydarzyło w galerii Arkadia?

Sierż. sztab. Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji potwierdziła, że zgłoszenie o awanturze policja otrzymała ok. godz. 19. Funkcjonariusze zjawili się na miejscu już 3 minuty po krwawym incydencie, ale nie zdążyli schwytać agresora.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że informację o tym, iż na terenie centrum handlowego może się znajdować człowiek z nożem, policjanci mieli przekazywać sobie już po godz. 17. Czy chodzi o tego samego mężczyznę, który później zaatakował? Na razie nie wiadomo. Policja nie udziela też żadnych informacji na temat prowadzonych działań operacyjnych oraz tego, gdzie może się znajdować poszukiwany – ujawnia warszawska Wyborcza.

Policja zdementowała informację, że napastnik i poszkodowani byli Gruzinami. Potwierdzono jednak, że byli to obcokrajowcy. Ranne osoby zostały hospitalizowane, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.