18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawy dramat

Atak nożownika w Wielkopolsce. 26-latek został brutalnie napadnięty

07.01.2020  11:59
Atak nożownika w Wielkopolsce. 26-latek został brutalnie napadnięty
Atak nożownika w Wielkopolsce. 26-latek został brutalnie napadnięty Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

Nożownik zaatakował w Wielkopolsce! 26-letni mężczyzna został brutalnie napadnięty po tym, jak zwrócił uwagę nastolatkom. Wygląda na to, że nikt z nas nie może czuć się bezpieczny. 

Atak nożownika miał miejsce w Wielkopolsce. Jego ofiarą padł 26-letni mężczyzna, który zwrócił uwagę 17-latkowi i 14-latkowi, żeby Ci nie rzucali petard w miejsce, w którym poszkodowany stał z rodziną.

Do zdarzenia doszło parę minut po północy. Kiedy 26-latek zaczął się oddalać, grupa rozjuszonych nastolatków zaatakowała go znienacka od tyłu. Co gorsza, mężczyzna zaczął być dźgany nożem bądź nożami. Obecnie ofiara ataku przebywa w szpitalu i jest w ciężkim stanie. 

Nożownik zaatakował w Wielkopolsce

Z relacji brata 26-latka wynika, że ma on kilkanaście ran ciętych i kłutych na całym ciele. Być może nie przeżyłby napaści, gdyby nie fakt, że na pomoc ruszył mu kolega, będący na co dzień ratownikiem medycznym.

W sprawie zatrzymano trzech 17-latków i jednego 14-latka. Jednemu ze starszych nastolatków postawiono zarzuty bójki z użyciem noża i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Chłopak do popełnienia przestępstwa się nie przyznaje. 

17-latek natychmiast trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Pozostali członkowie agresywnej grupy usłyszeli jedynie zarzuty o udziale w bójce.